08.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

У заході також взяли участь експерти Офісу підтримки реформ Мінагрополітики, швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», представники Держпродспоживслужби, Національного агентства з акредитації України, Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи, Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, ТОВ «Науково-виробничий центр з сертифікації, метрології та стандартизації», Федерації органічного руху України, громадської спілки виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна», органу сертифікації органічної продукції «Органік стандарт».

На початку тренінгу заступник Міністра з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева наголосила на поглибленні двосторонньої співпраці між Україною та Польщею в сфері органічного виробництва.
Під час заходу польські експерти на прикладі своєї країни ознайомили присутніх з системою контролю та сертифікації в органічному виробництві в ЄС, ролі та функції Польського центру акредитації, системи нагляду за контролюючими органами, маркування органічної продукції та контролю органічного ринку.

За результатами зустрічі було підсумовано, що знання, які отримала українська сторона будуть практично використані в подальшій роботі щодо створення ефективної системи контролю виробників та органів сертифікації в органічній сфері України та у вдосконаленні органічного сектору країни.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума