Сырная Грузия
15.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Полтавська обл.
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Лохвицької держадміністрації.
 
На розгляд комісії винесли питання щодо виявлення лейкозу великої рогатої худоби в Лохвицькому районі, та обговорили шляхи щодо усунення негативного впливу цього захворювання, на тварин та населення.
 
О. Єсіков повідомив присутнім, що за результатами лабораторних досліджень Лохвицьке районне лабораторне відділення Гадячського МВПЛД виявило на території району лейкоз великої рогатої худоби. Це сталося в СВТ «Токарі» - керівник М. Бондар, Токарівської сільської ради. Відбори проб проводилися 26 лютого, та підтвердилися в результаті повторних аналізів 2 березня.
 
Начальник Лохвицького відділення держпроспоживслужби О. Іванина розповів про природу захворювання, негативний вплив на тварин та людей, також наголосив про заходи, які необхідно застосувати, щоб мінімізувати розповсюдження хвороби, та уникнути споживання зараженої продукції, зокрема молока, населенням району.
 
«При пастеризації у 80 градусів вірус гине за 1 хвилину, а при кип’ятінні – миттєво» - зазначив О. Іванина, тому він запропонував інформувати населення про обмеження вживання необробленого молока, та заборону СВТ «Токарі», продавати населенню таку продукцію.
 
Потім О. Єсіков надав слово представникам СВТ «Токарі». Вони поінформували комісію, що виявлені хворі тварини вже видалені з території району, молочна продукція вироблена товариством, вся йде на промислову переробку, молоком СВТ «Токарі» на сьогодні не торгують. Також підприємство вживає всіх необхідних санітарних заходів, щоб уникнути розповсюдження хвороби.
 
На закінчення засідання комісії О. Єсіков оголосив про запровадження з 10 березня карантинних заходів в Токарівській сільській раді. Комісія також дала доручення всім необхідним відповідальним особам та службам району вжити  необхідних заходів, щодо контролю за нерозповсюдженням хвороби, та контролем за якістю продукції, яку виробляє СВТ «Токарі».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

10.05.2017

Сырная Грузия

Грузия давно известна своими фирменными сырами. Несмотря на то, что в первую очередь на ум приходит сулугуни, грузины могут похвастаться более чем 250 видами сыров, из которых 14 — официально зарегистрированы. The DairyNews расскажет как обстоят дела с сыроварением в этом регионе.
Милкиленд закроет комбинат в России