Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
11.08.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомила заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, пише The DairyNews.

Разом з представниками наукових установ, міжнародних організацій, профільних асоціацій та учасників ринку, Мінагрополітики розробляє комплекс документів щодо впорядкування сфери органічного виробництва.

«Розроблено проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», положення якого спрямовані усунути недосконалість в органічному законодавстві та адаптувати його до вимоги права ЄС у цій сфері», - повідомила заступниця міністра.

Вона переконана, що розвиток органічного сільського господарства у світі відкриває великі можливості для вітчизняних виробників й експортерів: «Мова йде про активну участь нашої держави у процесі міжнародної торгівлі органічною продукцією».

За даними Федерації органічного руху України на початок 2016 року в Україні на території понад 410 тис. га діє 210 сільгосппідприємств, виробництво яких сертифіковане як органічне. Порівняно з 2010 роком ці показники зросли на 50%, що свідчить про перспективи для подальшого стабільного розвитку.

Довідка: Згідно щорічному звіту Дослідного інституту органічного сільського господарства (FiBL) та Міжнародної Федерації органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM) виробництво органічних продуктів набуває все більшого поширення в багатьох країнах світу та є найбільш динамічним сектором аграрної галузі. В період з 1999 по 2014 роки його вартісний обсяг зростав щорічно на 12% та досяг відмітки у $ 80 млрд.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
26.06.2017

Фальсификатом сыт не будешь?

Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews