Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
04.07.2017
Джерело: agravery.com
Регіон: Україна

Про це повідомляє прес-служба UFEB.

Так, в UFEB виокремлюють п’ять ключових особливостей торгівлі із зазначеною провінцією.

Перша ― це конкурентна перевага. Тайвань на 90% самозабезпечений у м’ясі. Але визначальний фактор продажу ― це ціна. Приміром, канадська свинина має високий попит за рахунок того, що вартість туші складає 42 тайванських долари за кг, в той час, як туша місцевої свинини має ціну 64 тайванських долари за кг.

Другою особливістю є ринок свинини. До 1997 року Тайвань вважався найбільшим виробником та експортером свинини у Східно-Азійському регіоні. Однак, після епідемії ящуру галузь втратила поголів’я та експортні ринки. У 2003 році був підтверджений статус вільної від захворювання території, і зараз острів відновлює свої позиції у свинарстві.

Третя особливість ― ринок яловичини. Яловичина на ринку Тайваню вся імпортована. Завозять заморожені напівтуші категорії Prime, Choice. У продаж йдуть заморожені напівфабрикати.

Четвертий пункт ― контракти. Орієнтуючись на місцевий ринок, потрібно звернути увагу на те, що 90% компаній харчової промисловості ― це малий та середній бізнес. Це впливатиме на розміри партій, якщо не працювати через посередника. Але в той же час торгівля з Тайванем ― це чудова можливість для збуту продукції, що не має високого попиту в Україні, адже на острові для споживання використовують всі частини туші, нутрощі, вуха-хвости, навіть діафрагму.

П’ята особливість ― основні конкуренти. Ключові постачальники свинини: Канада, США, Австралія, Нова Зеландія, Данія, Голландія, Швеція, Угорщина, Франція, Іспанія, Фінляндія; яловичини ― США, Австралія, Парагвай.

Місцеві конкуренти ― кооперативи, фермери, їхні асоціації, а також Taiwan Sugar Corporation ― державна компанія з поголів’ям 400 тис. свиней, найбільший виробник свинини. Зазвичай живець відвантажують на аукціонний ринок, забивають вночі і вже вранці свіже м’ясо продають на місцевих ринках.

«Труднощі прямої торгівлі свининою з Тайванем полягають в необхідності отримати статус країни, вільної від АЧС, а також надати документи про карантинну інспекцію країни, боротьбу з хворобами (зокрема, ящуром та чумою ВРХ), ланцюг безпеки харчових продуктів, логістику, систему сертифікації», ― зазначили в UFEB.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.07.2017

Что даст Украине введение системы HACCP?

До 1 января 2019 года все животноводческие предприятия Украины должны перейти на систему HACCP. Что это за система и что она даст разбирались в The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews