17.08.2016
Джерело: latifundist.com
Регіон: Україна
«Alta Genetics допомагає фермерським господарствам у всьому світі вибирати бугаїв-плідників з урахуванням характеристик і індивідуальних потреб кожної тварини в окремому господарстві. Тепер і українська тваринницька галузь отримає новий виток розвитку. Високотехнологічні методи підбору генетичного матеріалу, багаторічний досвід роботи і фахівці вищого класу роблять експертизу «Альта Дженетікс Україна» по-справжньому унікальною», - повідомляють представники компанії.

Відмовляючись від застарілого, але все ще властивого галузі «сліпого методу», коли вибір бика-виробника відбувається по його зовнішньому вигляду на фото і описових характеристиках, «Альта Дженетікс Україна» пропонує науковий підхід. У рішенні компанії вся інформація про характеристики і потреби поголів'я заноситься в спеціальну програму, яка автоматично обчислює результати і видає перелік бугаїв-плідників, які ідеально відповідають потребам певного стада.

«Альта Дженетікс Україна» залишила собі таку ж місію і традиції, як і у Alta Genetics - створення довгострокових відносин шляхом створення цінностей для клієнтів. Ми покращуємо товарну рентабельність стада генетикою і надаємо високоякісні послуги в області відтворення і управління стадом. На сьогоднішній день головне завдання компанії - постачати в Україну найкращу генетику, насіння, ембріони, нетелі, як молочних, так і м'ясних порід бугаїв», - зазначив генеральний директор «Альта Дженетікс Україна».

За його словами, перевага Alta Genetics - потужна програма підбору бугаїв через Alta-GPS.

«Для нас важливо почати завойовувати ринок c довіри клієнтів. Ринок тісний і якщо зараз прийти до фермера чи виробнику і сказати, що наша генетика краще, то він просто не повірить. Працюючи з нами, виробник зможе побачити результат вже через 2-3 роки. Ми хочемо працювати з усіма господарствами, хто бачить свої підприємства процвітаючими та високопродуктивними і через 10 років», - розповів гендиректор «Альта Дженетікс Україна».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума