Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
30.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.
 
Фінансова підтримка надається відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1102 (із змінами) (далі – Порядок).
 
Підтримка надається на поворотній основі у сумі, що не перевищує 500 тис. гривень строком до п'яти років із забезпеченням заставного майна. Допомогу можна отримати на: придбання техніки, обладнання, поновлення обігових коштів, у тому числі для придбання маточного поголів’я сільськогосподарських тварин (телиць, нетелей, корів, свиноматок, ярок, вівцематок, кізочок та козоматок) та проведення оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, будівництва та реконструкції виробничих і невиробничих приміщень, для закладення багаторічних насаджень, розвитку кредитної та обслуговуючої кооперації, у тому числі для сплати пайових внесків до пайових фондів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, утворених фермерськими господарствами самостійно або разом з членами особистих селянських господарств, зрошення та меліорації земель.
 
За наявності рівних умов перевага надається фермерським господарствам, які:

  • є членами сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу;
  • провадять діяльність з вирощування та розведення великої рогатої худоби;
  • мають в обробітку земельні ділянки площею не більше ніж 500 гектарів;
  • здійснюють закладення молодих плодово-ягідних та виноградних насаджень;
  • подали заяву про перехід на виробництво органічної продукції (сировини).

Законом України "Про Державний бюджет України на 2017 рік" за  бюджетною програмою "Надання кредитів фермерським господарствам" передбачено бюджетні асигнування в обсязі 65 млн грн, з яких: 25 млн грн – за рахунок загального фонду, 40 млн грн за рахунок спеціального фонду.
 
Наказом Мінагрополітики від 14 лютого 2017 року № 65 затверджено Розподіл коштів у розрізі регіонів, передбачених у державному бюджеті на 2017 рік для надання фінансової підтримки фермерським господарствам на поворотній основі.
 
Наразі, Укрдержфондом доведено до своїх регіональних відділень обсяги розподілених бюджетних коштів та розпочинається робота з підготовки проведення конкурсу серед фермерських господарств – претендентів на фінансову підтримку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.07.2017

Что даст Украине введение системы HACCP?

До 1 января 2019 года все животноводческие предприятия Украины должны перейти на систему HACCP. Что это за система и что она даст разбирались в The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews