Молочное овцеводство: как обстоят дела в Украине?
03.08.2017
Джерело: agrotimes.net
Регіон: Україна
Над майданчиком працює команда Мінагрополітики разом з Офісом підтримки реформ, представниками проектів USAID, Незалежної асоціації банків України та іншими експертами інвестиційного та фінансового ринку.

Така робоча платформа дозволить представникам українського бізнесу та експортерам аграрної продукції отримати безкоштовний професійний супровід фінансових інституцій та грантових фондів щодо існуючих інвестиційних проектів. Окрім того, майданчик буде використаний для освітньої діяльності щодо технологічних та бізнес-процесів в АПК України, а також професійної підготовки інвестиційних та бізнес-проектів.

З метою створення цієї відкритої платформи розробляється електронний ресурс, який буде розміщено на сайті Мінагрополітики, Державної інвестиційної агенції, Незалежної асоціації банків України та інвестиційних сайтах-партнерах.

Паралельно ведеться робота щодо створення друкованого варіанту інвестиційного портфоліо аграрного сектору для інвесторів, в першу чергу, іноземних.

Також заплановане проведення навчально-інформаційних заходів для підвищення рівня обізнаності та доступу до фінансування учасників ринку.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Україною укладено 16 угод про вільну торгівлю
Моніторинг цін на молоко та молочні продукти
28.07.2017

Молочное овцеводство: как обстоят дела в Украине?

Рынок молочного овцеводства не сравнится по объёмам с рынком коровьим. Более того, ему во многом тяжело соревноваться даже с козьим. Однако он продолжает оставаться перспективным и интересным для инвестиций направлением. Почему - разбиралось The DairyNews.
Конкурентоспособность американского экспорта молочных продуктов сильно зависит от NAFTA, — Том Вилсак