Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
17.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.

Навчання провели аудитори українського представництва іноземного концерну.

На тренінг були запрошені представники малого і середнього бізнесу (оператори ринку харчових продуктів, які зобов’язані впровадити систему НАССР в 2017, 2018, 2019 роках), Луганської облдержадміністрації.

У заході взяли участь 160 осіб, із них 125 – оператори ринку харчових продуктів.

У ході тренінгу висвітлені актуальні для операторів ринку харчових продуктів питання, акцентовано увагу на вимогах законодавства України з питань безпечності та окремих показників якості харчових продуктів.

Окремо були обговорені обов’язки операторів ринку щодо впровадження ними постійно діючих процедур, заснованих на принципах системи НАССР та аналогічних систем з контролю якості та безпеки. Учасники проаналізували основні етапи впровадження НАССР та відповідальність операторів ринку за невиконання вимог харчового законодавства.

За результатами тренінгу операторам ринку лектори надали детальні консультації та відповіді на всі питання з впровадження системи НАССР на підприємстві.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08