Есть ли в Украине проблема фальсификата? Есть. Такая ли она ужасающая, как кажется? — разбирается The DairyNews
30.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
«Наразі в Україні супровідні ветеринарні документи на сировину та на готову продукцію скасовані, декларація від товаровиробника замінена товаротранспортною накладною. Але вона не несе ніякого навантаження в частині показників якості та безпечності продуктів, адже в ній зазначається лише кількість товару, асортимент, продавець та покупець. Даний документ не передбачає наявність висновків державної чи відомчої лабораторії», - зазначив директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарії Держпродспоживслужби.
 
«Як показали перевірки суб’єктів господарської діяльності, що займаються переробкою риби, сьогодні неналежним чином забезпечуються дотримання параметрів при виробництві продукції – немає належного обліку температурних режимів на підприємствах; немає обліку концентрації сольових розчинів при виробництві продукції; не відображається терміни соління риби; здійснюється тривале зберігання сировини без видалення внутрішніх органів; не здійснюється контроль температурних режимів в камерах, де проходить в’ялення риби; виробничі приміщення не завжди в належному санітарному стані; не здійснюється відомчий лабораторний контроль; відсутні експлуатаційні дозволи на деяких підприємствах; оператори ринку не зареєстровані в установленому порядку в органах Держпродспоживслужби, перевезення продукції здійснюється транспортними засобами, які не обладнані належним чином, немає умов для забезпечення температурних параметрів, порушується товарне сусідство», - повідомив присутніх про результати перевірок в загальному вигляді Борис Кобаль.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
01.07.2017

Что даст Украине введение системы HACCP?

До 1 января 2019 года все животноводческие предприятия Украины должны перейти на систему HACCP. Что это за система и что она даст разбирались в The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews