28.10.2016
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна
Під час свого виступу Тарас Кутовий презентував французькій спільноті перспективи інвестицій в аграрний сектор України.
 
Також міністр наголосив, що серед привабливих для інвестицій напрямів АПК України можуть бути: участь потенційних інвесторів у приватизації державних підприємств аграрного спрямування. А також інвестиції у виробництво продукції АПК з більшою доданою вартістю.
 
Тарас Кутовий нагадав, що між Україною і Францією діє українсько-французька робоча група з питань сільського господарства, яка визначає основні пріоритети співпраці в агропромисловому комплексі. «Основними напрямками в яких зацікавлена Україна є рослинництво, виноградарство та виноробство, тваринництво та ветеринарна медицина, співробітництво з питань здійснення економічного моніторингу та аналізу сільськогосподарських ринків».
 
При цьому міністр додав, що велике значення для розширення співпраці має залучення фінансової та технічної допомоги Франції як у двосторонньому форматі так і в рамках співпраці Україна – ЄС. Зокрема у підтримці розвитку фермерських господарств, органічному виробництві, запровадженні географічних зазначень сільгосппродукції в Україні та розвиток локальних брендів.
 
«Нам важливо співпрацювати та конкурувати з європейськими партнерами, правильно показувати наші можливості та завжди бути попереду», - розповів очільник відомства.
 
Серед іншого у рамках візиту міністра до Франції запланована його зустріч з громадою та відвідування заводу з переробки ТПВ «Cristal».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

24.10.2016

Від консалтингу до рейдерства

20 жовтня у Харкові, в рамках Agroport East 2016, пройшов стратегічний форум "Доступ до фінансових інструментів: фінансова підтримка в агросекторі". На форумі крім сугубо фінансових питань, розглянули актуальну проблему фермерів — рейдерські захвати, повідомляє The DairyNews.