24.10.2016

Коментар експерта

Олександр Кучеренко, комерційний директор ОККО АГРОТРЕЙД
Олександр Кучеренко, комерційний директор ОККО АГРОТРЕЙД :
ОККО АГРОТРЕЙД це новий напрям бізнесу, нова компанія, яка створена на базі всім відомого ОККО. Для ОККО не є новим створювати новий бізнес. ОККО це не тільки заправки, це не тільки 20% ринку постачання пального сільгоспвиробникам. ОККО це також будівельна компанія, це також страхова компанія.

В цьому році компанія ОККО звернула свою увагу на аграрний бізнес і створила професійний напрям, професійну компанію, яка буде займатися даним бізнесом. Виходячи з цього, ми шукали шляхи як нам бути ближче до сільгоспвиробників. Зважаючи на те, що наша компанія, в принципі, сільгоспвиробниками доставках пального. Ми вирішили створити проект, який допоможе сільгоспвиробникам отримати доступ до фінансування. Ми плануємо дати сільгоспвиробнику можливість отримати необхідні для виробничих процесів ресурси, які включають всі види мінеральних добрив. Протягом виробничих процесів, протягом року отримувати ці ресурси в якості фінансування. З оплатою за ці ресурси після вирощування зерна безпосередньо зерном.

Ми розуміємо що сільгоспвиробники є чутливими до якості пального, дуже чутливими по подальшій реалізації продукції. Тому у нашому проекті ми поєднали дві професійні точки. Таким чином ми зможемо забезпечити до 40-50% потреб сільгоспвиробника. Наш інструмент є більш легким, є більш доступним для сільгоспвиробника ніж банківське кредитування.

Хочу зауважити що наша компанія представить продукт, який буде передбачати фінансування всіх регіонів України. Проінвестувати в аграрний бізнес, проінвестувати цей проект і таким чином проінвестувати сільгоспвиробників до трьох мільярдів гривень. Ми вже починаємо. Починаємо працювати з першими клієнтами.

Ця програма дуже схожа на програми, які пропонуються іншими учасниками ринку, але продукт, який ми пропонуємо не має аналогів в плані забезпечення пальним та мінеральними добривами. Існують аналоги прямого фінансування майбутнього врожаю. І принцип, який ми застосовуємо — дуже схожий на ці механізми. Але замість коштів, ми надаємо саме ті ресурси, які потім сільгоспвиробники купляють. Ми впевнені, що ми змогли створити авторській спосіб фінансування. Яка складає 10,5%.

Ми можемо забезпечити потреби сільгоспвиробника. Сільгоспвиробник має можливість мати зручний доступ до ресурсів. Таким чином це дає зручність використання ресурсів: пального та мінеральних добрив. В будь який момент виробник може отримати ці ресурси, коли вони будуть йому потрібні. Таким чином виробник отримує змогу не зірвати свої технологічні процеси, отримувати продукцію своєчасно і не ризикуючи. Також до проекту долучена страхова компанія "Універсальна", яка буде забезпечувати страхування посівів. Страхова компанія має іноземні інвестиції. Вона займає другу позицію в Україні. Тому ми абсолютно впевнені, що ця страхова компанія може забезпечити виплати. Таким чином ми виходимо на ринок з такою пропозицією. З пропозицією фінансування сільгоспвиробників. Сподіваємось, що це дійсно буде цікаво ринко.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

24.10.2016

Від консалтингу до рейдерства

20 жовтня у Харкові, в рамках Agroport East 2016, пройшов стратегічний форум "Доступ до фінансових інструментів: фінансова підтримка в агросекторі". На форумі крім сугубо фінансових питань, розглянули актуальну проблему фермерів — рейдерські захвати, повідомляє The DairyNews.