Дотации государства в помощь аграриям
21.02.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна


Марі Йованович відмітила, що бачить в Україні потенціал для розвитку аграрного сектори та подякувала за можливість бути партнерами.
 
«Україна сьогодні - це глобальний гравець в агросфері й має величезний потенціал для зростання. Тому необхідно підтримати сільську інфраструктуру, оскільки молодь покидає села», - додала Посол США в Україні. 
 


"Рада привітати всіх з відкриттям «Форуму фермерських технологій 2017» й, зокрема, Проекту USAID "Агросільрозвиток" від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України", - сказала Ольга Трофімцева.

Заступник міністра з питань євроінтеграції також підкреслила, що ми маємо працювати над тим, щоб збільшити кількість переробної продукції. Довідка:

Про проект: Мета Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Підтримка аграрного і сільського розвитку" ("Агросільрозвиток") — сприяти комплексному і стійкому економічному зростанню шляхом розвитку сільського господарства України. Проект працює над зниженням бар'єрів та підвищенням конкурентоспроможності продукції та якості керування в аграрній галузі. Це забезпечить найкращі можливості для працевлаштування сільського населення та привабливі умови проживання в сільській місцевості України.
 
Цілі Проекту:
  • Покращення ділового середовища та ефективності урядування в аграрному секторі.
  • Збільшення обсягу інвестицій, підвищення продуктивності, рівня зайнятості й доходів у сільськогосподарському секторі.
  • Поліпшення добробуту сільських громад і вразливих категорій виробників.
Проект триватиме до липня 2020 року.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
23.02.2017

Dermatitis Nodularis

На сегодняшний день нодулярный дерматит – это не самое актуальное заболевание в Украине, хотя бы потому, что в стране последние несколько лет не было зафиксировано ни одного случая заражения. При этом, с приходом весны проблема может стать актуальной.