Сырная Грузия
14.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews посилаючись на повідомлення компанії. 

Журналісти провели власне розслідування та з'ясували, продукцію яких торгових марок вершкового масла, молока та йогуртів дійсно можна купувати собі та своїм рідним.

Акредитована лабораторія ДП «Укрметртестстандарт», за запитом телеканалу, протестувала молочну продукцію популярних торгових марок. Йогурти перевірили на відповідність кількості живих кисломолочних бактерій, вершкове масло на відсутність немолочних жирів, а питне молоко на відповідність нормам жирності, білка, щільності та найважливіше ― відсутність фосфатів і антибіотиків.

Йогурти ТМ «Біла лінія», масло та молоко ТМ «Ферма», які були відібрані самостійно журналістами, показали відповідність стандартам якості та безпеки молочної продукції. Сюжет, що вийшов 13.09.2016 на телеканалі 1+1, з журналістським розслідуванням Олексія Душки, ведучого телепроекту «Життя без обману», в черговий раз підтвердив якість і безпеку молочної продукції ТМ «Ферма» та «Біла лінія».

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

17.05.2017

Как поддерживают аграриев в ЕС?

С поддержкой аграриев Украины есть огромное число проблем, которые зависят от многих причин, в том числе и от требований ЕС. The DairyNews решило узнать, как с этим обстоят дела в самих странах Союза и какие практики, возможно, стоило бы перенять у более экономически развитых соседей.
Милкиленд закроет комбинат в России