Новости с Agro Animal Show 2017
14.03.2016

Коментар експерта

Іван Томич, Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ)
Іван Томич, Президент Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ):
Ми очікуємо, що валова продукція сільського господарства скоротиться цього року на 15% за останні 15 років нічого схожого у нас не було.

Ми весь час говоримо про наші величезні ресурси, а стаємо дедалі біднішими. У парламенті знаходяться кілька законопроектів щодо відміни прийнятих у незаконний спосіб змін до Податкового кодексу, ухвалення яких дозолить зняти напругу, що створилася у фермерського загалу перед весняними польовими роботами. Ми вимагаємо також сісти за стіл і виробити довгострокову податкову політику. Треба окремо розглядати дрібних товаровиробників-сімейних фермерів і перевести їх на просту систему єдиного земельного податку. Саме ця категорія виробників у цьому випадку може збільшити вдвічі надходження від неї до держбюджету. Сьогодні ж Податковий кодекс з його коефіцієнтами податку на додаткову вартість доводить людей до відчаю.

Асоціація фермерів та приватних землевласників вимагає на найближчій сесії Верховної Ради України прийняти законопроект, який поверне систему оподаткування сільськогосподарських товаровиробників до стану, який існував включно до 2015 року.

Якщо ця вимога не буде виконана, селяни, згідно з рішенням Страйкового комітету, відновлять акції протесту і перекриють головні автошляхи України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Американские молочные бренды переходят на производство «безмолочной продукции»
15.02.2017

Дотации государства в помощь аграриям

В январе 2017 года в Украине перестал действовать специальный режим НДС для аграриев. На смену ему пришёл другой компенсаторный механизм – аграрные дотации, которые, по задумке, должны компенсировать аграриям, а в частности животноводам, виноградарям, производителям фруктов, овощей, орехов, сахарной свеклы и табака, часть затраченных средств. В 2017 году на дотации для аграриев выделено 4 млрд гривен. The DairyNews узнали как эти деньги будут распределяться.