Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
18.08.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

Сьогодні, 17 серпня, українські підприємці мітингували під Кабінетом Міністрів України, вимагаючи скасувати наказ Мінфіну №567, яким блокують реєстрацію податкових накладних.

«Підприємці вимагають скасувати наказ Мінфіну №567, яким блокують реєстрацію податкових накладних. Заблокована робота поки що сотень підприємств. А для агробізнесу це ще і неможливість отримати компенсацію ПДВ. На Тернопільщіні серед заблокованих податкових накладних — більше половини сільгосппідприємства», — зауважив Іван Слободяник.

«Після пікету ми зайшли на зустріч із представниками Мінфіну та ДФС. Говорили з членами комісії, яка займається цим питанням. Я дзвонив директору УКАБ Тарасу Висоцькому та президенту „Аграрного союзу України“ Геннадію Новікову і вони підтвердили, що проблема з накладними існує по всій країні… Ми бачимо, що ініціатива Мінфіну та ДФС, яка мала б спростити процес для бізнесу через запровадження електронної подачі декларацій, завершилася тим, що запустили в роботу не підготовлений програмний продукт», — розповів Іван Слободяник.

За його словами, члени комісії при Мінфіні пояснили, що вони наразі пишуть роз’яснення для бізнесу щодо подання електронної податкової накладної.

«Новий формат податкових декларацій технічно недосконалий і тільки тепер пишуть роз’яснення. Податківці та мінфінівці зайняли таку позицію, бо зараз не можуть відмінити наказ, адже він — це виконання норм Податкового Кодексу. Тому зараз ми даємо свої вимоги щодо зміни окремих пунктів наказу», — підсумував Іван Слободяник.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08