Всё для Китая
21.07.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Це питання стало предметом обговорення під час зустрічі Першого заступника Голови Держпродспоживслужби Андрія Жука, радника з громадського здоров’я Програми тренінгів з польової епідеміології Центру контролю за захворюваннями США Рефаата Ханна, начальника відділу зменшення загрози Посольства США в Україні Джоани Вінтрол та координатора з тренінгів відділу зменшення загрози Посольства США в Україні Олени Дишук.

Американська сторона повідомила, що з вересня поточного року за фінансової підтримки США планується проведення циклів спільного навчання щодо польової епідеміології для представників Міністерства охорони здоров’я України та Держпродспоживслужби всіх рівнів. Планується, що в ході даних тренінгів 90% навчання буде припадати на практичну роботу щодо польової епідеміології.

Також Андрій Жук поінформував гостей про систему епемічного нагляду за захворюваннями тварин у Україні, алгоритм передачі інформації в разі виявлення зоонозних інфекцій, спільних для людей і тварин.

Сторони домовилися про участь фахівців Держпродспоживслужби у тренінгах з польової епідеміології та спільне напрацювання протоколу взаємодії Держпродспоживслужби та Центру громадського здоров’я МОЗ України.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

GEA построит в Индии крупнейший в Азии завод по производству сухого молока
20.07.2017

Изменится ли всемирный рынок молока?

По данным всемирной Организации Объединенных Наций (ООН) население земного шара уже в ближайшие годы существенно возрастёт. В связи с этим возникает резонный вопрос: как это повлияет на рынок молока и молочных продуктов?
Производство молока в Беларуси за полгода выросло на 2,9%