До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
16.06.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Хмельницька обл.

Цьогоріч на міжнародній агропромисловій виставці АГРО-2017 у Києві Перший національний аграрний кооператив (ПНАК) представляв Хмельницьку область, адже саме з неї кооператив розпочав свою діяльність.

«Логічно, що саме кооператив представляє окремий регіон, адже кооперація як добровільне об’єднання людей дозволяє не просто працювати на власній землі і отримувати гідний прибуток, але і розвивати свої села. Хмельниччина багата на аграрні традиції. ПНАК поєднав у собі працелюбність хмельничан і турботу про територію”, - зазначив натхненник ПНАК Андрій Гордійчук.

Під час виставки стенд ПНАК також розташували у новому виставковому напрямку - «Сучасний Фермер», де зібрані комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників.

Програми кооперативу дозволяють співпрацювати у всіх напрямках сільського господарства - вирощувати прибуткові культури та заготовляти їх, здавати молоко, вирощувати велику рогату худобу. Участь у програмах дає членам кооперативу ряд ексклюзивних привілеїв, серед яких: страхування та кредитування, можливість брати техніку у лізинг, форвардне фінансування та можливість користуватися споживчою кооперацією. Все це дозволяє фермерам та невеликим домогосподарствам мати високий дохід, працюючи на власній землі. ПНАК також має вигідні пропозиції для торгівельних мереж, адже пропонує якісні органічні продукти - овочі та фрукти, молочну продукцію, м’ясо та напівфабрикати.

До того ж,  члени кооперативу мають можливість купувати якісне насіння, мінеральні та органічні добрива, оригінальні ветеринарні препарати за пільговими цінами, отримувати консультацію щодо правильної сівозміни, переходу на альтернативні види енергетики. З усіма програмами ПНАК та можливостями співпраці гості виставки змогли познайомитися  біля стендів кооперативу в павільйонах №1 та  №12.

Участь у виставці стала особливою нагодою для наполегливих господарів Хмельницького регіону. Все тому, що завдяки кооперації кожен з них зміг презентувати свої досягнення і знайти нові контакти, адже кооператив- це велика сила.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews