До свидания, второй сорт. Здравствуй, высший?
01.03.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу «КУН-Україна».

«Рівень та  якість годівлі приблизно на 65-70% визначають  продуктивність ВРХ і собівартість виробництва  тваринницької продукції. Корм має бути високоенергетичним із значним вмістом поживних речовин та  високими смаковими якостями. Важливо також максимально обмежити рівень сторонніх домішок та забруднення, мінімізувати псування корму. Ось чому для отримання оптимального вмісту енергії та поживних речовин в кормі важливо не тільки підібрати склад кормових рослин, але також володіти необхідним набором високопродуктивної техніки. Економити на якості, надійності, продуктивності та кількості кормозаготівельної техніки – це теж саме, що економити на кормах. Розплата у вигляді різкого зниження надоїв не забариться -  відповідно, зросте собівартість виробництва молока і впаде прибуток господарства. Ось чому KUHN приділяє особливу увагу новим методам заготівлі, зберігання, приготування та роздачі кормів, концентруючись не тільки на технічних засобах, але і на агрономічних та зоотехнічних підходах», - наголошує Борис Онищенко, кандидат технічних наук, менеджер з регіонального розвитку «КУН-Україна».

Аби аграрії мали можливість зберегти якомога повніше поживну цінність кормової маси, KUHN пропонує широкий вибір кормозаготівельної техніки, як-то кажуть, «заточеної» спеціально під агровиробника.

Інвестувати з розумом

Для збільшення швидкості заготівлі кормів в умовах стислих агросроків та непередбачених погодних умовах KUHN пропонує ефективне рішення – косарку-плющилку нового покоління FC 1060, яка створена для швидкого і бездоганного зрізу та плющення різних культур. Система різання та нова система плющення дозволяють працювати на високій швидкості, забезпечуючи високу продуктивність. Ріжуча балка OPTIDISCє основою бездоганного переміщення корму та відмінної якості укосу, адже з новою технологією трава скошується за одне обертання диску.

Ультра-широкі колеса 400 мм справляють дуже незначний тиск на поверхню поля: трава не ушкоджується і продовжує вегетацію та попереджається ущільнення й погіршення властивостей ґрунту.  Косарка-плющилка має підвіску, яка наслідує рельєф ґрунту для однорідного укосу, що зменшує домішки ґрунту в кормі.

Надійний помічник

Різна щільність кормових культур, об’їзд перешкод або обробка країв поля – все це відтепер не представляє проблем з причіпним двороторним валкоутворювач з боковою укладкоюKUHN GA 6002 . Ця модель – ідеальний вибір для господарств, що прагнуть збільшити продуктивність валкоутворення, працюючи з тракторами малої та середньої потужності.  KUHN GA 6002  забезпечує зміну робочої ширини в залежності від кількості та щільності кормових культур. При дуже високій щільності культур або для створення вечірніх валків, GA 6002 можна налаштувати на формування одразу двох валків при кожному проході.

Кормозаготівельна техніка KUHN гарантує високу якість корму, яким залишиться задоволений навіть самий вимогливий споживач - Ваші тварини. Техніка KUHN працює на заготівлі кормів ефективно, якісно, відповідаючи на вимоги господарств будь-якого розміру та забезпечуючи найвищу продуктивність для аграріїв, які займаються тваринництвом.

На правах рекламы

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Британские сыровары возрождают традицию «крещения» сыром
12.06.2017

“Нет!” государственному регулированию цен

С 1 июля 2017 года в Украине прекратит действовать государственное регулирование цен на ряд продуктов. С тем, что это и как повлияет на рынок — разбиралось The DairyNews.
Батуми глазами The DairyNews