27.09.2017
Джерело: The DairyNews
Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко, передає прес-служба Мін’юсту.

Міністр юстиції наголосив на тому, що вперше в історії України було розпочату реальну війну з рейдерськими захопленнями, які понад 20 років існували в країні. Нарешті в українському законодавстві з’явилося визначення рейдерства та було введено відповідальність до 10  років тюрми для учасників захоплення.

«Ефективно працюють як Комісія з розгляду скарг на дії державних реєстраторів при Мін’юсті, так і оперативні антирейдерські аграрні штаби, які були створені рішенням Уряду в кожному регіоні. І ми маємо на цьому напрямку реальні результати ― сотні врятованих підприємств, земельних ділянок, квартир та порушені проти рейдерів кримінальні справи», ― зауважив Павло Петренко.

Лише за перший місяць роботи саме антирейдерські аграрні штаби запобігли десяткам рейдерських захоплень і, що найголовніше, — силовим зіткненням. Проти рейдерів порушили  11 кримінальних справ. Ось кілька успішних прикладів:

    Запобігання фізичному протистоянню двох груп, націлених на один урожай у с. Чаплинка Херсонської обл. Зараз триває судове розслідування;
    Повернення майна власнику, після спроби захоплення за допомогою фальшивих документів на Дніпропетровщині;
    Повернення 35% ФГ «Нива 2010» законному власнику у с. Брежинка Кіровоградської обл.

«Найкращим показником ефективності роботи штабу є подяки від людей, інтереси яких ми захистили. Вони переконались, що державні органи можуть працювати прозоро, зрозуміло та оперативно. Побачивши реальну роботу штабів, люди почали все частіше звертатися до них з питань, які рейдерства вже не стосуються. Це і оформлення спадщини, встановлення межі між ділянками, укладення договорів оренди. Таких штаби перенаправляють в центри безоплатної правової допомоги Мін’юсту, де громадяни отримують всі необхідні консультації та кваліфіковану допомогу юристів», ― зазначив Павло Петренко.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.