05.09.2017
Джерело: agronews.ua
Регіон: Україна

Показ техніки здійснюватиметься в межах шести постійно діючих демонстраційних зон: І зона — борони та культиватори; ІІ зона — сівалки; ІІІ зона — плуги та глибокорозпушувачі; ІV зона — комбайни; V зона — гібриди кукурудзи та агрохімія; VI зона — обприскувачі.

«Новинка цього року полягає в тому, що окрім цілеспрямованих групових показів техніки кожен бажаючий зможе обрати ту одиницю, яка його цікавить і компанія виробник здійснить індивідуальну демонстрацію. Не потрібно витрачати час на очікування, все відбувається індивідуально і за бажанням аграрія», — коментують організатори Битви Агротитанів.

Такий формат, на думку організаторів, допоможе кожному учаснику вибрати найбільш підходящу для його умов одиницю техніки, врахувати всі особливості та оцінити ефективність роботи агрегата: «Минулоріч, з поля було продано 32 одиниці техніки та укладено 43 договори купівлі-продажу, що свідчить про те, що люди знаходять техніку відповідно до своїх потреб. З урахуванням індивідуальних показів для кожного бажаючого очікуємо, що ця цифра зросте мінімум вдвічі», — пояснюють в оргкомітеті.

Окрім того, в «V Битва Агротитанів» організовує спеціальну демонстраційну зону точного землеробства, де всі учасники зможуть ознайомитися з останніми розробками найзатребуванішої технології у сфері агрономії. Компанії-партнери: «Агрікон Україна», ТОВ «Стірфарм», компанія «ГеоМетр», «Агрілаб» презентуватимуть методи діагностики ґрунту, картографування (використання дронів), переобладнання техніки (ґрунтообробної, посівної, для збору урожаю).

Ще одна новинка цього року — зона «ранніх посівів», яка дає змогу відвідувачам оцінити сівалки не лише в роботі, а й побачити її безпосередні результат — 4-х тижневі сходи кукурудзи та пшениці. «Потенційні покупці хочуть бачити і результат роботи сівалки: глибину посіву, густоту та сходження. Саме тому, ми зробили «демонстраційні посіви» за місяць до події», — пояснюють організатори.

Окремо діятиме виставкова зона, де учасники матимуть можливість оглянути зразки техніки в статиці від компаній-партнерів: KUHN, Pottinger, Vaderstad, Titan Machinery, Case IH, Amaco, Horsch, Iveco, Versatile, Massey Ferguson, Агріматко Україна, ВФК, KET, Альбіон, Агро-Спец-Запчастина, Грасфілд, ТД Фаворит, Techno-Craft, RICH LAND, Техноторг, Техновектор, Гомсельмаш, АгроКонтинент-Україна, APACHE, TriDaAgro, Мінетех, Лозівські машини, Агросервіс Юпітер 9, VAIT Agropartners, Дойче Аграртехнік; оцінити всі переваги пропозицій для агробізнесу від фінансових партнерів: Pireeus Bank, KredoBank, ProCreditBank, насіннєвих та агрохімічних партнерів: RAGT Semences, ЄвроХім-Україна, TransHimTrade, Агро-Євро-Консалтинг, УкрАгроРесурс, МАЇС, Біобаланс, Лімагрейн.

Завод Кобзаренка, Бердянські жатки, Elvorti, Agromash-Kalina, Уманьфермаш, ТОВ «Краснянське СП «Агромаш», Veles Agro, LKMZ — всі ці українські виробники техніки уже готові до індивідуальних та групових показів, адже їхня продукція нічим не поступається закордонній.

Унікальний тест-драйв позашляховиків, легкових автомобілів, авто для сільського господарства, а також безліч знижок на свою продукцію представлять «Автомобільні партнери» Битви Агротитанів 2017: група компаній АІС, Suzuki, Renault, Citroen, Scania, Skoda, Mitsubishi, Fiat та Peugeot.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума