Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?
17.08.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу відомства.
 
У ході заходу було приділено увагу професійному святу працівників ветеринарної медицини - оголошено наказ Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області від 07.08.2017 №364 «Про нагородження з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини, нагороджено Почесними грамотами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області кращих працівників ветеринарної медицини за підсумками роботи за І півріччя 2017 року.
 
Також було проведено аналіз оцінювання (рейтинг) роботи територіальних органів Держпродспоживслужби Херсонської області за півріччя, підбито підсумки роботи у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, фітосанітарної безпеки, роботи щодо захисту прав споживачів, діяльності діагностичної мережі.
 
У ході заходу була приділена увага стану фінансової та бюджетної дисципліни за І півріччя 2017 року, підсумкам роботи з реєстрації сільськогосподарської техніки.
 
У роботі колегії взяли участь представники районних, міжрайонних та міських управлінь Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, районних та міських державних лікарень ветеринарної медицини, міжрайонних державних лабораторій Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, державних установ та ветерани для нагородження, директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської ОДА, Голова Асоціації ветеринарної медицини в Херсонській області, керівник Херсонської філії ДП «Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин.
 
За Рішенням колегії роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області визнано задовільною.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
16.08.2017

Экстремальная жара: Какие нюансы в кормлении?

Высокая температура негативно воздействует на КРС, об этом мы уже писали в нашем прошлом материале. Теперь The DairyNews рассмотрит нюансы кормления в жару, для уменьшения последствий теплового стресса.
Дайджест молочних новин 31.07-04.08