30.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Росія
Росія набула повноправного членства у СОТ з 22 серпня 2012 року, і зазначений захід дозволив спільно з іншими членами СОТ вперше проаналізувати та оцінити зміни і тенденції розвитку економічної, торговельної та інвестиційної політики цієї країни з часу вступу до міжнародної організації.

Під час першого дня засідання обговорювалися два основні документи – звіти, підготовлені Урядом Російської Федерації (документ WT/TPR/G/345) та Секретаріатом СОТ (документ WT/TPR/S/345), а також запитання, які становили торговельний інтерес для інших країн (всього було завчасно надано понад 753 письмових запитань), та відповіді на них від РФ.

Так, у рамках підготовки до Огляду торговельної політики РФ, Мінекономрозвитку спільно із зацікавленими органами державної влади та представниками бізнес спільноти підготували понад 90 письмових запитань до Російської Федерації, що стосувалися кількісних обмежень імпорту, транзиту, технічного регулювання, санітарних і фітосанітарних вимог, заходів торговельного захисту, дотримання принципу прозорості тощо.

В обговоренні взяли участь представники близько 50 делегацій, які проаналізували основні напрями економічної та торговельної політики РФ.

У засіданні взяла участь і делегація України, яка у своєму виступі акцентувала увагу інших членів СОТ на низці обмежень і заборон, запроваджених Російською Федерацією стосовно товарів українського походження, їхнього транзиту через територію РФ до третіх країн. Українська делегація висловила позицію щодо невідповідності таких дискримінаційних заходів положенням угод СОТ, наголосила на необхідності їх усунення, а також окреслила інші запитання, підготовлені від української сторони (виступ делегації України додається англ. та укр. мовами).

Засідання органу з Огляду торговельної політики РФ продовжиться в п’ятницю 30 вересня, де буде підбито підсумки щодо ефективності торговельної та економічної політики РФ та та визначено основні напрями її вдосконалення.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.