30.09.2016
Джерело: kurkul.com
Регіон: Україна

Європейський досвід», пише прес-служба Львівської облдержадміністрації.

У рамках конференції буде підписано угоду про двосторонню співпрацю між Львівською аграрною палатою і регіональною Аграрною палатою Франції, а також прийнято підсумкову резолюцію щодо пріоритетних напрямків роботи аграрних палат в Україні.

«У п’ятницю, 30 вересня, учасники конференцїї відвідають РСП «Шувар» та ознайомляться з європейською моделлю господарювання в аграрному секторі на базі господарства ПП «Витошко» (Городоцький район, с. Галичани)», — йдеться у повідомленні.

Також додається, що участь у заході беруть представники міністерства аграрної політики та продовольства України, регіональних Аграрних Палат Польщі, Німеччини, Франції, голови сільських та селищних рад Львівщини, керівники агроформувань із районів Львівської області, науковці.

«Принципово важливими є дві речі: врегулювання на законодавчому рівні статусу аграрних палат та реальне розуміння їх ролі як органу, який твориться зсередини, і який повинен відіграти роль каталізатора всіх процесів, що відбуваються на селі. Аграрні палати стануть тією моделлю, яка зможе прищепити найкращі світові досвіди і взірці в аграрній галузі», — переконаний голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.