05.09.2017
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на прес-службу Мінагро.

Захід відбудеться у Латвійському центрі сільських консультацій та освіти в рамках проекту «Зміцнення системи консультацій для інтеграції сільського сектора в загальний ринок ЄС». 

Під час робочого візиту планується зустріч української делегації з Міністром сільського господарства Литовської Республіки Янісом Дуклавсом для обговорення української та латвійської політики сільськогосподарського розвитку, а також щодо Угоди про зону вільної торгівлі між двома країнами. Окрім того, передбачаються зустрічі з представниками державних структур та громадських організацій Латвії щодо обговорення питань розвитку сільських територій.

Українська делегація також відвідає продовольчу виставку «Riga Food» та декілька місцевих фермерських господарств.

Нагадаємо, питання поглиблення двосторонньої співпраці між Україною та Латвією були порушені під час зустрічі першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Максима Мартинюка з Міністром сільського господарства Латвійської Республіки Янісом Дуклавсом 21 липня 2017 року.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

04.09.2017

ЗСТ с Канадой. Что это даст Украине?

11 июля 2016 года было подписано соглашение о ЗСТ между Украиной и Канадой, а 1 августа 2017 оно стартовало. Многие задались вопросом, повлияет ли это на молочный рынок? Разбирались в The DairyNews.
Чим шкідливе м'ясо новонароджених телят?
Экспорт американских молочных продуктов достиг трёхлетнего максимума