30.09.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Житомирська обл.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської прокуратури.

«У вівторок, 27 вересня, у ході розслідування кримінального провадження, близько 15.00 год., у приміщенні Управління Держгеокадастру у Житомирському районі Житомирської області службову особу затримано під час одержання ним неправомірної вигоди від двох жителів м. Житомира», — говориться в повідомленні.

Йдеться про те, що службовець систематично вимагав та одержував  кошти у розмірі від 1 000 до 2 000 грн від фізичних та юридичних осіб за реєстрацію земельних ділянок та присвоєння їм кадастрових номерів.

На даний час проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання про обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади. Санкція зазначеної статті передбачає покарання від 5 до 10 років позбавлення волі.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

03.10.2016

Встреча с конечным потребителем

25 сентября в столице прошёл четвёртый ежегодный фестиваль «Всеукраинский день молока и сыра». На Певческом поле, где проходило мероприятие, свою продукцию представили компании из разных регионов Украины. Основная цель фестиваля — популяризация здорового образа жизни, в частности — употребление полезных молочных продуктов.