22.07.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Латвія

Настільки ж велика підтримка з боку держави ще обговорюється з урахуванням стану бюджету, сказав міністр землеробства Яніс Дуклавс.

«Отримати ці гроші буде не так просто, як попередні 8,5 млн, рішення про розподіл яких ми могли приймати самі. Тепер же критерії розробить експертна комісія країн ЄС, і очікуються великі дискусії. При цьому кожна країна може виплатити таку ж суму з національного бюджету, в разі Латвії це 9,76 млн євро - якщо уряд може дозволити собі такі витрати », - сказав він.

На питання, скільки господарств в майбутньому можуть відмовитися від виробництва молока, міністр відповів, що таких підрахунків поки немає, але і цей процес може виявитися непростим.

«Отримання відступних - не така проста справа. Це не означає, що завтра господар перестане виробляти молоко, його власність оцінять, і він отримає гроші. Все буде пов'язано з великими проблемами для цієї людини, наприклад, що робити з землею, оскільки на ній більше не можна буде господарювати. Буде і ряд інших, дуже серйозних обмежень», - сказав міністр.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21.07.2016

Молочний експорт в мінус: причини та рішення

Однією з ключових проблем і справжнім випробуванням для української молочної галузі стало різке зменшення експорту, яке, однак, не зменшує, а навпаки збільшує свої темпи.