22.07.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Азербайджан

Текст закону, підписаний президентом Азербайджану, опублікований в офіційній пресі в середу, 20 липня.

Про це повідомляє The DairyNews з посиланням на Інтерфакс-Азербайджан.

Закон визначає правові засади створення шляхом добровільного об'єднання виробників сільгосппродукції в великі сільськогосподарські підприємства з метою ефективного використання їх виробничого потенціалу для виробництва і збільшення врожайності конкурентоспроможної сільгосппродукції.

Закон також спрямований на підтримку формування і розвитку сільгоспкооперацію і захисту економічних, соціальних та інших інтересів учасників кооперативу.

Згідно зі статтею 6 закону, кількість найманих працівників в кооперативах не повинно перевищувати 30% від загального числа членів сільгоспкооперативу. Не менш 70% робіт, що здійснюються в виробничих кооперативах, має виконуватися з боку членів кооперативу.

Згідно зі статтею 7 закону, споживчі кооперативи можуть надавати послуги з переробки, постачання, заготівлі та продажу сільгосппродукції, кредитування своїх членів.

В цілому, закон «Про сільськогосподарську кооперацію» складається з 18 статей.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21.07.2016

Молочний експорт в мінус: причини та рішення

Однією з ключових проблем і справжнім випробуванням для української молочної галузі стало різке зменшення експорту, яке, однак, не зменшує, а навпаки збільшує свої темпи.