22.07.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна

Організаторами виступили: Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та компанія «Дикун» за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Посольства Франції в Україні.

У 2010 році СТОВ «Ломовате» стало частиною французької компанії «Євраліс Семенс». Надій на корову становив всього лише 9 літрів молока на день. Проте, як відзначають працівники ферми зараз він зріс до 30 літрів.

Понад 400 фермерів з різних куточків України приїхали дізнатися, як діє французька схема ведення молочного бізнесу в українських умовах.

«Все дуже просто. По-перше, це кормова база. Можу сказати, що на 50% молочна продуктивність залежить від якісного силосу, де важливим є вибір силосного гібриду. По-друге, це техніка, за допомогою якої ви заготовляєте та роздаєте корми. По-третє, це важка праця всіх людей, які працюють на цій фермі», — розповів генеральний директор ТОВ «Євраліс Семенс Україна» Володимир Яковчук.

В рамках заходу учасники відвідали молочну ферму й дізналися про технології, які тут використовуються. Окремої уваги вимагала екскурсія полем та відомості про унікальний досвід вирощування гібридів кукурудзи, сорго, сої та соняшника від спеціалістів компанії «Євраліс». Учасники також мали можливість відвідати демонстрацію сільськогосподарської техніки компанії “КУН Україна” у полі, а також показове збирання врожаю люцерни.

Заключним у програмі “Дня французької молочної ферми” був перший в Україні показ корів голштинської породи, яких упродовж місяця готували до цього французькі спеціалісти. Голова “Ураїнської голштинської асоціації” Ігор Присяжнюк нагородив найкращих представниць цієї породи.
Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21.07.2016

Молочний експорт в мінус: причини та рішення

Однією з ключових проблем і справжнім випробуванням для української молочної галузі стало різке зменшення експорту, яке, однак, не зменшує, а навпаки збільшує свої темпи.