22.07.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Молдова

Це передбачає порядок розподілу фонду, встановлений напередодні урядом, передає The DairyNews з посиланням на Эксперт Агро.

Зокрема, у фонді 900 млн. Леїв, в тому числі 387,6 млн. - Наданих Програмою Європейського сусідства по сільському господарству і розвитку сільських районів (ЕNPARD). Управління фондом здійснюватиме Агентство по інтервенціях і платежах в сільському господарстві.

Гроші спрямують на підвищення конкурентоспроможності АПК за рахунок реструктуризації та модернізації, забезпечення сталого управління природними ресурсами і збільшення інвестицій в інфраструктуру села.
За рахунок Фонду будуть виплачені і борги із субсидування перед сільгоспвиробниками, що залишилися з 2014-2015 рр. і оцінювані міністерством сільського господарства в 263,2 млн. леїв.

Фермери можуть розраховувати на субсидії держави, зокрема, на закладку нових виноградників - від 30 до 85 тис. леїв на гектар; садів кісточкових культур (вишня, персик, слива і т. д.) - 20-50 тис. леїв. На установку устаткування щодо захисту від заморозків передбачені субсидії до 50 тис. леїв/га, а на захист від градобою - до 100 тис.

Також передбачена допомога держави в галузі тваринництва, розвитку екологічного сільського господарства, страхування ризиків.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21.07.2016

Молочний експорт в мінус: причини та рішення

Однією з ключових проблем і справжнім випробуванням для української молочної галузі стало різке зменшення експорту, яке, однак, не зменшує, а навпаки збільшує свої темпи.