21.07.2016
Джерело: infagro.com.ua
Регіон: Нова Зеландія
Партія лейбористів Нової Зеландії опублікувала офіційну заяву, в якій говориться про серйозні ризики для молочної промисловості країни. Йдеться про цінність землі, рівень боргу фермерів, а також постійно зростаючу вартість виробництва, повідомляє "Інфагро".

“Також викликає занепокоєння можливість того, що Національний уряд дозволить іноземним інвесторам отримати в Новій Зеландії сільгоспугіддя саме в той час, коли банки будуть тиснути на наших фермерів, щоб зменшити свій борг. Занадто багато фермерів у молочній галузі продовжують нести втрати”.

“Молочна промисловість стикається з набагато більш складними завданнями, ніж їх собі уявляють лідери галузі. Останні дані OECD свідчать, що середньостроковий прогноз ціни молока – п’ять плюс мінус один доллар.  Це означає, що фермери, які не можуть отримати прибуток при середній ціні на молоко у п’ять доларів, будуть стикатися з радикальними варіантами відносин зі своїми банками”.

“Уряд відірваний від проблем галузі і зарозумілий, і він повинен піти на чесне обговорення майбутнього молочної промисловості і вирішити, чи важливі для кращого майбутнього країни стан сімейних ферм, існуюча дольова схема виробництва молока і те, чи будуть сільгоспугіддя у власності Нової Зеландії”.

“Не віщує нічого хорошого, коли лідери галузі та фермери не звертають увагу на виклики і просто сподіваються на краще, у той час як стратегічне планування і жорсткі рішення можуть забезпечити більш стійкий розвиток як самої галузі, так і Нової Зеландії”.

“Уряд і молочна промисловість повинні працювати над тим, щоб молочний експорт Нової Зеландії був представлений товарами з високою доданою вартістю, стійкими до впливу мінливого міжнародного ринку,” – закликав Деміен О’Коннор.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

21.07.2016

Молочний експорт в мінус: причини та рішення

Однією з ключових проблем і справжнім випробуванням для української молочної галузі стало різке зменшення експорту, яке, однак, не зменшує, а навпаки збільшує свої темпи.