09.03.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
За словами Володимира Мартинчука, компанія Лакталіс зараз  регулярно експортує свою продукцію на Кавказ, в Молдову, також щотижневі відправки в Арабські Емірати, Дубаї.

«Є не систематичні, але поставки в Саудівську Аравію, на Мальдіви. Наш головний напрямок зараз це розвиток експорту», - зазначив Мартинчук.

Компанія Лакталіс увійшла в 10ку компаній, що отримали дозвіл на експорт в ЄС.
Але досі поставок не було.

«Там же не так все просто. Наприклад, під вимоги кожної країни потрібно робити свою упаковку. Отже,  якщо це невеликі обсяги, то просто нема сенсу займатися цим, бо занадто дорого. Крім того є своя специфіка в смаках населення. Для кожної країни потрібно свої спеціальні зміни в продукції»,- зазначив він.

Компанія Лакталіс-Україна виробляє фреш цільномолочний.
«В нас продукція з короткими термінами зберігання, тому по логістиці для нас оптимальний варіант, це країни які прилягають до України. Скажімо Росія в нас відпала, Казахстан відпав через транзит»,- відзначив Володимир Мартинчук.

Щодо «Шовкового шляху» представник компанії не має надій. «Він не працює. В тестовому режимі працює, але немає ще остаточної ціни на перевезення, немає режиму перевезення. Якщо у нас продукція з обмеженими термінами зберігання, нам потрібно точно знати через скільки днів ця продукція буде в Казахстані. Якщо це більше ніж 5-6 днів, то немає сенсу везти», - розповів в коментарі The DairyNews представник Лакталіс.

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

24.10.2016

Від консалтингу до рейдерства

20 жовтня у Харкові, в рамках Agroport East 2016, пройшов стратегічний форум "Доступ до фінансових інструментів: фінансова підтримка в агросекторі". На форумі крім сугубо фінансових питань, розглянули актуальну проблему фермерів — рейдерські захвати, повідомляє The DairyNews.