04.03.2016
Джерело: The DairyNews
Регіон: Україна
Протягом місяця були досліджені молочні ферми чотирьох країн. Результатами дослідження поділився Денис Сергієнко, експерт АВМ. Україна лідирує за середньою кількістю корів на фермах – 867 корів, в Естонії – 610, Сербія – 225 і в Грузії – 133 корови.

«Якщо говорити про продуктивність, в  Естонії – 33,1 літри надоїв», - повідомив Денис Сергієнко, експерт АВМ.   В України ж –  22, 9 л, Сербія – 23,1 л. і  найнижчий показник в Грузії – 11,1 л.


Стосовно вмісту жирів, найбільша кількість жиру у грузинських корів – 4,2%.

В Естонії базисний жир вищий ніж в інших країнах,не дивлячись на високу продуктивність – це питання генетики.


Щодо собівартості молока, Грузія з 11 л надоїв має найбільшу собівартість  - 0,57 євроцентів, що зумовлює велика закупівельна ціна.

В Україні собівартість молока найнижча – 0,18 євроцентів. Вартість фуражу та протеїнової групи також найнижча, зазначив експерт.  А ціна реалізації лише на один цент вища за естонську, 0,25 євроцентів.  За словами Дениса Сергієнка,  Україна має великі можливості виробляти велику кількість кормів високої якості та потенціал стати ефективним виробником, зайняти лідируючі позиції. 

Щоб залишити коментар, авторизуйтеся

24.10.2016

Від консалтингу до рейдерства

20 жовтня у Харкові, в рамках Agroport East 2016, пройшов стратегічний форум "Доступ до фінансових інструментів: фінансова підтримка в агросекторі". На форумі крім сугубо фінансових питань, розглянули актуальну проблему фермерів — рейдерські захвати, повідомляє The DairyNews.